• Firma Türü

  • Sektör

  • Sırala

  • -

  • -

3T BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ A.Ş.

Uzmanlık Alanları: Bilgisayar programlama faaliyetleri (sistem, veri tabanı, network, web sayfası vb. yazılımları ile müşteriye özel yazılımların kodlanması vb)

Sektör : Yazılım
Yetkili : Umut TUZKAYA

Firma Açıklama:

2004 yılında şahıs işletmesi olarak kurulan 3T Bilişim Teknolojileri 2016 yılında Anonim Şirket olarak yeniden yapılanmıştır. 3T Bilişim Teknolojileri, ağırlıklı olarak turizm ve konaklama sektörüne yönelik yazılım çözümleri geliştirmektedir. Ürettiğimiz yazılımlar, Türkiye çapında 3000 ‘in üzerinde tesiste kullanılmaktadır.
Vizyonumuz
Turizm ve konaklama alanında faaliyet gösteren küçük ve orta boy işletmelere yaratıcı çözümler sunarak alanımızda dünya lideri olmak.
Misyonumuz
Temel değerlerimiz doğrultusunda iş ahlakı, kalite ve dürüstlükten ödün vermeden tercih edilen bir iş ortağı olmak ve geliştirdiğimiz çözümlerle ülkemizin marka olmasına katkıda bulunmak.
İlkelerimiz
1. Kitaplarda bir şirketin kuruluşundaki nihai amaç kar etmektir yazar. Bizce kar etmek sadece sonuçlardan biri. Önceliğimiz faydalı uygulamalar yapabilmek. Geliştirdiğimiz bir uygulamanın işe yaradığını görmek kardan çok daha fazla mutluluk veriyor bize.
2. Biz güvenilir bir iş ortağı olmak istiyoruz. Ünlü bir markanın yaratıcısının “İnsanların güvenini kaybetmektense para kaybetmeyi tercih ederim” sözünü kendimize ilke edindik. İş ortaklarımıza karşı her zaman dürüst davranıyoruz.
3. Tek bir şeyi iyi yapmak istiyoruz. Biz yalnızca konaklama çözümlerine odaklanarak işe yarar ürünler geliştirmek istiyoruz. Bu nedenle ürünlerimizi geliştirirken kullanıcılarımızı dinler, aslında ne istediklerini anlamaya gayret ederiz.
4. İnsan olmak paylaşmaktır. Kazancımızın bir kısmını daha iyi bir dünya yaratmak için paylaşırız.

0 (212) 694 19 99

http://www.3TBilisim.com

Kuluçka Firması

ABDÜLHALİM YILDIZ

Uzmanlık Alanları: Yazılım, Oyun Geliştirme

Sektör : Yazılım, Oyun Geliştirme
Yetkili : Abdülhalim YILDIZ

Devamlı gelişmekte olan teknolojiye ayak uydurarak yapay zekayı daha aktif kullanabilmek adına Ar-Ge çalışmaları yürütmekteyiz. Bu Ar-Ge çalışmaları neticesinde uygulama ve oyunlarda kullanıcı deneyimini arttırmayı hedefliyoruz.

AKDATASOFT YAZILIM VE BİLGİSAYAR SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Uzmanlık Alanları: Üretim Yönetimi Yazılımları, Bilgi Teknolojileri Danışmanlığı, Üretimden Veri Toplama ve Değerlendirme Sistemleri

Sektör : Bilişim
Yetkili : Hakan AKALIN

Firma Açıklaması:

Akdatasoft Yazılım kendi bünyesinde geliştirmiş olduğu ve geliştirmeye devam ettiği Üretim Yönetimi yazılımları ile 1995 yılından beri bilişim sektöründe hizmet vermektedir.

İşletme tecrübeli kadrosu ile ve bilgi birikimlerini müşterileri ile paylaşarak 200 den fazla firma ve 500 den fazla işletmede yazılım kuruluşu gerçekleştirmiştir.

Bilişim teknolojisinin hızla gelişmesi ve yaygınlaşması neticesinde değişen çalışma koşullarına destek olmak amacıyla, Namık Kemal Üniversitesi Çorlu Mühendislik Fakültesi NKÜTEK Teknopark bünyesinde AR-GE çalışmaları ile ürünlerini geliştirmekte ve yeni ürünler çıkararak kullanıma sunmaktadır.

Sektörel bazda uyarlamalar ile, işletmelerin iş süreçlerinin iyileştirilmesi, geliştirilmesi ve sürekliliğinin sağlanmasını hedeflemiştir.

+90 (282) 653 13 89

+90 (282) 651 72 29

AKTİF YAZILIM BİLGİSAYAR DONANIM DANIŞMANLIK ve EĞİTİM HİZMETLERİ TİCARET LTD. ŞTİ.

Uzmanlık Alanları: BPM-CRM-BI-ÜRETİM YÖNETİMİ-ERP-MRP-B2B

Sektör : Yazılım
Yetkili : Nihat AYDEMİR

Firma Açıklama:

Aktif Yazılım kuruluşundan bu yana BPM,CRM,BI,ÜRETİM YÖNETİMİ,ERP,MRP,B2B çözümlerinde uzmanlaşarak Türkiye'de pek çok büyük ve orta ölçekli projeye imzasını atmıştır. Geliştirdiği çözümlerle işletmelere maliyet ve rekabet avantajı sağlamaktadır. Aktif Yazılım bünyesinde bulundurduğu uzman personel ekibi ile orta ve büyük ölçekli firmaların ihtiyaçlarına yönelik projeler gerçekleştirebilmektedir.

APİPARK ARICILIK ÜRETİM, DANIŞMANLIK, EĞİTİM, ISLAH, AR-GE, İTH.İHR.SAN.TİC. A.Ş.

Uzmanlık Alanları: Bal Arıları

Sektör : Hayvancılık
Yetkili : Şadan KAYHAN

Apipark arıcılık olarak; arı ürünlerinin çeşitliliğini arttırarak ve insan kullanımına yönelik propolis içerikli ürün yelpazemizi ar-ge çalışmaları ile genişletmekteyiz.

AR SEAD SOSYAL EKONOMİK ARAŞTIRMALAR, EĞİTİM VE DANIŞMANLIK DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ.

Uzmanlık Alanları: Finansal danışmanlık, fizibilite ve proje çalışmaları, sosyo-ekonomik raporlar, yazılım ve Ar-Ge çalışmaları

Sektör : Finansal Danışmalık
Yetkili : Prof. Dr. Rasim YILMAZ / Prof. Dr. Ahmet KUBAŞ

Firma Açıklaması:

2013 yılında Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Çorlu Mühendislik Fakültesi Yerleşkesinde bulunan Teknopark’ta kurulan AR SEAD firması başta eğitim olmak üzere, fizibilite projeleri, yazılım, Ar-Ge, sosyo-ekonomik araştırma ve kalkınma projeleri konusunda kamu ve özel sektörle çok sayıda çalışmaları bulunmaktadır. Türkiye’nin önemli firmalarına eğitim ve danışmalık hizmetleri vermektedir. Ayrıca çok sayıda resmi kurum ve kuruluşun fizibilite projeleri ve araştırma projelerini yürütmüştür. Bunun dışında işletme uzun yıllardır farklı ülkelerde bilimsel toplantılar düzenlemekte olup uluslararası indekslerde taranan bir adet bilimsel dergisi de bulunmaktadır. Ulusal ve uluslararası düzeyde halen faaliyetlerini yürütmektedir.

0 (507) 873 76 96

BİRLEŞİK ÇEVRE ve ENERJİ TEKNOLOJİLERİ A.Ş.

Uzmanlık Alanları: Enerji, arıtma ve arge faaliyetleri

Sektör : İYİLEŞTİRME FAAL. VE DİĞER ATIK YÖN. HİZ.
Yetkili : Prof. Dr. Lokman Hakan TECER

Firma Açıklaması:

Şirketimiz aşağıda bahsedilen konular hakkında faaliyet göstermektedir.

·         Enerji Projelerine Yönelik Mühendislik Ve Danışmanlık Faaliyetleri;

·         Termik ve Nükleer Santrallerin Çalışmalarına İlişkin Gerekli Arge Çalışmaları;

·         Atık Enerji Dönüşüm Çalışmaları

·         Katı, Sıvı, Gaz Kirletici ve Giderimi Kontrol Sistemlerinin Kurulması, İşletilmesi ve Arge Çalışmaları;

·         Doğal, Sentetik veya Yarı Sentetik Kimyasal Ürünler Geliştirmek Ve Bunların Arge Çalışmaları;

·         Kimyasal Maddelerin Üretiminde Kullanılan Hammaddelerin Arge Çalışmalarını Yapmak;

·         Kimyasal Arge Çalışmaları Sonucu Elde Edilen Ürünün İmalatı ve Pazarlaması

·         Kosgeb, Tübitak, Kalkınma Ajansı Vb. Kuruluşlarla Arge Çalışmaları,

·         Çevre, Her Türlü Enerji ve Enerji Kaynakları, Kimyasal Ürünler, Kimyasal Ürünlerin Etkileri ve Sonuçları Hakkında Eğitim ve Danışmanlık

0 (555) 642 25 43

Firma Adı : BONUSRİSE A.Ş.

Uzmanlık Alanları: Yazılım

Sektör : Yazılım
Yetkili : Sinan BİRYOL

Bonus Rise, endüstriyel dijitalleşmeye yön veren bir yazılım şirketidir. Sanayi firmalarının geleceğe güvenle ilerlemelerine yardımcı olan yenilikçi çözümler sunuyoruz.

0 (549) 407 50 50

CARBOCRYSTAL TEKNOLOJİ A.Ş.

Uzmanlık Alanları: BAŞKA YERDE SINIFLANDIRILMAMIŞ KİMYASAL ELEMENTLER İNORGANİK ASİTLER VE BİLEŞİKLERİN İMALATI (KLOR, İYOT, BOR, SİLİSYUM VB.)

Sektör : Kimya
Yetkili : Hidayet TEKNECİ

Firma Açıklaması:

BAŞKA YERDE SINIFLANDIRILMAMIŞ KİMYASAL ELEMENTLER İNORGANİK ASİTLER VE BİLEŞİKLERİN İMALATI (KLOR, İYOT, BOR, SİLİSYUM VB.)

0 (212) 644 12 20

Kuluçka Firması

Firma Adı: CLAROS TEKNOLOJİ A.Ş.

Uzmanlık Alanları: 

Sektör : Yazılım
Yetkili : Talha ALVER / Halil ERDOĞAN

Güncelleniyor...

0(212)123 45 78

https://www.abc.com

abc@abc.com

DİGİTAL DÜNYA BİLİŞİM VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Uzmanlık Alanları: Yazılım

Sektör : Bilişim
Yetkili : Levent TUNALI

Firma Açıklama

2005 yılında web alanında hizmet vermeye başlayan, eğitimini bu alanda almış üç kişilik bir kadro ile başlayan maceramız tasarlanan ve uygulanan projelerin başarıya ulaşması sonucunda doğan ihtiyaçlar ile gerekli büyüme ve çalışma alanımız genişlemiştir.
Web alanında başlayan çalışmalarımız müşterilerimizin de ihtiyaçları doğrultusunda 2011 yılında genişleyerek “tam hizmet ajansı” olarak faaliyete devam etmekteyiz.
Digital Bilişim; 12 kişilik bir kadro ile Web Tasarım-Yazılım, E-Ticaret - Pazaryeri Sistemleri, Barındırma Hizmetleri, Bulut ERP Çözümleri hizmetlerini güncel trend ve teknolojileri takip ederek sunmaktayız. Çalışmalarımız da en önemli prensibimiz “uzun vadeli” çözümler sunmaktır.

DOKUZBAYT BİLGİ TEKNOLOJİLERİ LİMİTED ŞİRKETİ

Uzmanlık Alanları: Web ve Mobil tabanlı yazılımlar, IoT Cihazlar, iklimlendirme sistemleri otomasyon çözümleri, KNX.

Sektör : Yazılım, IoT, Ev Otomasyonu
Yetkili : Mehmet Berkan CEYLAN

Web ve Mobil yazılım alanlarında uzmanlık sahibidir, ayrıca 2019 yılından bu tarafa KBOX markası ile iklimlendirme sistemlerinin ev otomasyonuna bağlanabilmesi için gereken cihaz üretimini yapmaktadır.

EGEMEN YAZILIM VE OTOMASYON SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Uzmanlık Alanları: Tekstil sektörüne yönelik ERP yazılımları

Sektör : Bilişim
Yetkili : Ömer SEZGİN

Pamuk-Recyle Elyef Üretimi, İplik Boyama, Dokuma-Örme Ham kuma Üretimi, Kumaş Boyama-Baskı-Apre işlemleri için ERP çözümleri. Konfeksiyon Verimlilik takibi.

Adres Buraya
ENTOTEAM AR-GE GIDA TARIM SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Uzmanlık Alanları: Tarım ve kimyasal ve kimysal mücadele alternatifi ilaç çözümleri alanında uzmandır.

Sektör : Ar-Ge Tarım ve İlaç
Yetkili : Prof. Dr. Özgür SAĞLAM

Firma Açıklama:

Entoteam Ar-Ge Gıda Tarım San. ve Tic. Ltd. Şti., TÜBİTAK tarafından desteklenen TÜBİTAK 1512 Tekno-Girişim Projesi kapsamında 2018 yılında Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi (Teknopark)’nde kurulmuştur. Tarımsal üretimde, bitki koruma ve biyosidal alanında ürünler geliştirmek, Hasat sonrası modern ürün işleme ve depolama tekniklerinin geliştirilmesi ve uygulanması, Tarım ürünlerinin kütlesel ölçekte depolanması ve taşınması alanında danışmanlık hizmetinin verilmesi, Haşere kontrol ve fumigasyon operatörlerine, biyosidal ürün kullanıcılarına ve gıda ürünleri işleme ve depolama teknolojisi uzmanlarına eğitim verilmesi, Ulusal ve uluslararası kongrelerin düzenlenmesi ve iştirak edilmesi alanlarında hizmet vermektedir. Entoteam Ar-Ge Tarım ve ilaç sektörü kapsamındageleneksel ve organik gıda endüstrisi, hasat sonrası ürün işleme ve depolama endüstrisi, kesif yem endüstrisi, biyosidal sektörü ile haşere kontrol ve fumigasyon sektörlerinde faaliyet göstermektedir.

ENVİRONICS UYGULAMALI BİLİMLER TEKNOLOJİ GELİŞTİRME SANAYİ ve TİCARET A.Ş.

Uzmanlık Alanları: Sinyal İşleme (vibrasyon, ultrases, akustik), Kestirimci Bakım, IIoT

Sektör : Mühendislik
Yetkili : Tarık UÇAR

Firma Açıklaması :

Sinyal işleme (vibrasyon, ultrases, akustik) dalında akademik uzmanlığa sahip, araştırma ve deneysel geliştirme şirketi olup, kestirimci bakım alanında faaliyet göstermektedir.

Endüstriyel tesislerde kestirimci bakım amacıyla kullanılan ''otonom vibrasyon analiz algoritması'', savunma sanayisine yönelik geliştirilen ''askeri amaçlı insansız kara araçları için otonom titreşim analiz yazılımı'' ve ''askeri ve stratejik özel bilyalı rulman tasarımı'', firmanın araştırma ve geliştirme faaliyetleri kapsamında ortaya çıkan ürünlerinden bazılarıdır.

Şirket ayrıca; vibrasyon ve ultrason sensörleri, on-line ekipman sağlığı izleme sistemleri, vibrasyon analiz ve diğer kestirimci bakım cihazları, online yağ kalitesi analiz sensörleri üreten 4 farklı global firmanın, Türkiye ve Azerbaycan Distribütörü olarak faaliyet göstermektedir.

2019 yılında kurulan ENVIRONICS Uygulamalı Bilimler A.Ş, 2020 yılında, dünyanın en büyük ve en prestijli teknoloji hadidesi kabul edilen ve her yıl Portekiz'de düzenlenen WEB SUMMIT'e, Start-Up kategorisinde ülkemizi temsil etmesi için davet edilmiştir. Firma 2022 yılında, İstanbul Ticaret Odası'na ait bir vakıf olan Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi bünyesinde desteklenen girişimler arasına seçilmiştir.

Kuluçka Firması

Firma Adı: ETHNOCHEM KİMYA ARGE VE DANIŞMANLIK LTD.ŞTİ.

Uzmanlık Alanları: 

Sektör : Kimya
Yetkili : Prof. Dr. İbrahim İsmet ÖZTÜRK

Güncelleniyor...

Adres Buraya

0(212)123 45 78

https://www.abc.com

abc@abc.com

Firma Adı: FERİS BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ELEKTRONİK KİMYA VE KOZMETİK ÜRETİM PAZARLAMA İTHALAT İHRACAT LİMİTED ŞİRKETİ

Uzmanlık Alanları: Ar-Ge, Bilişim, Derin Öğrenme, Makina

Sektör :Bilişim, Elektronik, Kozmetik
Yetkili : Seyhan YILMAZ

Şirketimiz Ar-GE çalışmalarına odaklanarak buluş niteliği taşıyan dünyada eşi benzeri olmayan ürünleri geliştirmeyi hedeflemektedir.

FLEXKON KONVEYÖR ANONİM ŞİRKETİ

Uzmanlık Alanları: KONVEYÖR EKİPMANLARI

Sektör : Makine ve Ekipmanları
Yetkili : Kürşad UYTUN

Firma Açıklaması :

Gıda, sigara ve otomotiv sektörlerine yönelik, esnek yönlendirmeli hammadde besleme konveyör ve elevatörleri imalatı ve bu makinalar için gerekli olan otomasyon panolarıyla birlikte operatör paneli programlanabilir kontrol ünitesi (PLC) yazılımı ile otomasyon ve kontrol sistemleri program yazılımı.

GEN BİLİM VE DİYET LTD. ŞTİ.

Uzmanlık Alanları: 

Sektör : Veterinerlik, Gıda, Tarım ve Hayvancılık
Yetkili : Dr. Eray AKTUĞ

Firma Açıklama

Şirketimiz 29.09.2020 tarihinde Kayseri Erciyes Ü. Teknopark bünyesinde kurulmuş olup, 21.06.2021 tarihinde Tekirdağ Namık Kemal Ü. Teknoloji Geliştirme Bölgesi’ne nakledilmiştir. Halen kemirgen deney hayvanları için özel saf araştırma yemlerini sahip oldukları patentle ve köpekler için özel kemirme ürünlerini “Power Lab Diet” adı altında tescilli markası ile üretmekte ve pazarlamaktadır.

HEMA OTOMOTİV SİSTEMLERİ A.Ş.

Uzmanlık Alanları: Binek ve hafif ticari araç kaliper ve kampana,booster fren sistemleri , Ağır vasıta LNG pompası ,yağlama pompaları , fren silindiri ,debriyaj silindiri, Yüksek basınçlı alüminyum döküm ve hassas işleme , sfero ve pik döküm ürünleri (motor blok , şanzıman gövdeleri , valf ve lift gövdeleri , pompa gövdeleri , kompresör döküm grubu  vb.)

Sektör : Otomotiv ve Döküm
Yetkili : Ercan ÖKMENER – OPEX MÜDÜRÜ

Firma Açıklaması:

1992 yılından bu yana Türkiye’nin önde gelen OEM markalarına öncelikle TEVES lisansı ile fren sistemleri üreten şirketimiz 2010 yılından bu yana ZF lisansı ile üretimine devam etmektedir. Kendi dizayn kabiliyetleri ile traktör ve kamyonlar için debriyaj silindirleri , fren silindirleri üretimi yapmaktadır. Ayrıca karbon emisyon azaltım projeleri kapsamında 2010 yılından bu yana Westport firması ile işbirliği içerisinde olarak VOLVO seri hattından çıkan sıvı doğalgaz yakıtı ile çalışan kamyonlarına pompa üretmektedir.  2008 yılında Türkiye’nin en büyük döküm fabrikalarından birini devreye aldık. Yıllık 60.000 ton ergitme ve döküm kapasiteli fabrikamız tarım, traktör, jeneratör , otomotiv gibi önemli sektörlere hizmet etmektedir. Bunun yanında 2014 yılında önceliği otomotiv sektörü olmak üzere tarım , traktör, beyaz eşya sektörlerine hizmet eden yıllık 4000 ton kapasiteli yüksek basınçlı alüminyum döküm fabrikamızı devreye alınmıştır. Günümüzde yaklaşık 700 kişiye istihdam sağlayan şirketimiz sektör ihtiyaçları dahilinde yeni yatırımlar yapmaya , hem kapasite hem de istihdam artışına devam etmektedir.

Firma Adı: İANALYTİCS BİLİŞİM ARGE VE YAZILIM A.Ş.

Uzmanlık Alanları: Yazışım Geliştirme

Sektör : Bilişim
Yetkili : Zafer ÇALIŞ

iAnalytics, dört çalışma modelini benimser. Bunlar KPI Bazlı Yönetilen Hizmetler (Managed Services), Proje Bazlı Anahtar Teslim Hizmetler, Danışmanlık Hizmetleri ve Dış Kaynak Hizmetleri (Outsourcing Services) ’dir.

İLGİSOFT BİLİŞİM VE DANIŞMANLIK HİZ. SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.

Uzmanlık Alanları: Yazılım - Donanım

Sektör : Bilişim
Yetkili : Özgür ALTUNSÖĞÜT

Firma Açıklaması :

İlgisoft olarak işletmelerin hammadde girişlerinden mamul üretimlerine kadar tüm süreçlerini tek noktadan yönetebilecekleri endüstriyel uygulamar ile birlikte endüstride ihtiyaç duyulan süreçlerin mobil ortamdan yönetimini sağlayacak uygulamar geliştiriyoruz. İşletmerin veri izlenebilirliğini sağlayarak süreçlerinin anlık olarak takibini sağlamaktayız. Yeni nesil responsive web uygulamalar ile birlikte native mobil uygulamar geliştirerek işletmelerin süreçlerini bulut sistemlerde yönetebilmesini sağlıyoruz.

0 (282) 673 25 03

0 (538) 279 95 13

LEX YAZILIM ÇÖZÜMLERİ VE TİC. LTD. ŞTİ

Uzmanlık Alanları: İlaç Sektörü, GMP Uyumlu Laboratuvar Yönetim Sistemleri

Sektör : Yazılım Geliştirme
Yetkili : Alper TERKİNLİ

Firma Açıklaması :

İlaç sektörüne özel, GMP uyumlu; kalite kontrol, AR&GE ve mikrobiyoloji laboratuvarı yönetimine yönelik, LIMS/ELN sistemleri ve özel tasarım sistemler üretmekteyiz.

0 (850) 885 24 34 – 0 (532) 776 44 26

PROXİMA

Uzmanlık Alanları: Gıda yeni ürün geliştirme ve Gıda Ar-Ge

Sektör : Gıda
Yetkili : Muzaffer AKBAŞ

Gıda Sektöründe tüm uygulamaları kapsayacak şekilde,  uçtan uca  proje bazlı bağımsız yeni ürün geliştirme, ürün iyileştirme ve AR-GE  faaliyet ve hizmetleri.

NANOCHEM POLYMER ENERGY MÜHENDİSLİK DANIŞMANLIK LTD. ŞTİ.

Uzmanlık Alanları:Enerji depolama, Plastik, Kablo, Polimer, Pil, Batarya üretimi

Sektör : Enerji, Kimya, Plastik
Yetkili : Prof. Dr. Murat ATEŞ

Firma Açıklaması :

Nanochem Polymer Energy Mühendislik Danışmanlık Ltd. Şti. TÜBİTAK tarafından desteklenen TÜBİTAK 1512 Tekno-Girişim Projesi kapsamında 27.01.2022 tarihinde Türk Ticaret Kanununa uygun olarak Tekirdağ Namık Kemal üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi (Teknopark)'ında kurulmuş bir startup firmasıdır. Faaliyet alanları arasında enerji depolama, pil, süperkapasitör üretimi, plastik, polimeri kablo üretimi, Ar-Ge danışmanlık yer almaktdır.

Kuluçka Firması

Firma Adı: NEBULA NOVA GAMES DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Uzmanlık Alanları: Yapay Zeka, Arama Moturu, Yazılım

Sektör : 
Yetkili : Özgür ALPER

Güncelleniyor...

0(212)123 45 78

.............

abc@abc.com

PİNSOFT BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ VE DANIŞMANLIK TİCARET LTD.ŞTİ.

Uzmanlık Alanları: Yazılım, Havacılık, Turizm, Teknoloji, Seyahat

Sektör : Yazılım
Yetkili : Izzet Kemal AKALTUN

Pinsoft, uzman ekibiyle yazılım ve teknoloji danışmanlığı veren ve özellikle havacılık ve seyahat sektörü için kurumsal çözümler tasarlayan ve geliştiren, yazılım stüdyosudur.

PLATİN İNTERNET HİZMETLERİ YAZ. BİL. ÖZ. EĞT. İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.

Uzmanlık Alanları: E-ticaret, B2B, B2C, Pazar yerleri ve muhasebe sistemleri entegrasyonu

Sektör : Yazılım
Yetkili : Fatih BALKAN

Firma Açıklaması :

Platinmarket olarak Türkiye’de eticaret ekosisteminin temel ihtiyaçları arasında olan, e-ticaret sistemlerini, son kullanıcıya satış (B2C) ve kurumsal / bayi satış (B2B), Pazaryerlerinde ürün satışı ve entegrasyonu çözümleri sunan web yazılımları geliştiriyoruz. Var olan şirket iç işleyişinizi (muhasebe, crm, erp), eticaret ekosistemine entegre ediyoruz.

0 (216) 540 04 95

0 (541) 541 39 26

PROMOTE ARAŞTIRMA VE TEKNOLOJİ GELİŞTİRME ANONİM ŞİRKETİ

Uzmanlık Alanları: Her türlü elektrik motoru tasarım ve üretim hizmetleri.

Sektör : Elektrik Motoru
Yetkili : Harun AÇIKGÖZ

Firma Açıklama:

Promote A.Ş. 2013 yılında elektrik motoru tasarım ve üretimi üzerine danışmanlık faaliyetlerinde bulunmak amacıyla kurulmuştur. İlerleyen zamanlarda faaliyet alanına, elektrik motoru üretiminde kullanılan ekipman ve test sistemlerinin imalatı ve çeşitli sektörlerde kullanılan elektrik motorlarının kendi bünyesinde üretimini de eklemiştir.

Otomotiv, beyaz eşya, savunva sanayii, ısıtma soğutma havalandırma, pompa vb. birçok sektörde ihtiyaç duyulan elektrik motorları için  müşterileri ihtiyaçlarına en uygun çözümleri belirleyerek amaca özel elektrik motorlarının elektriksel tasarımını, mekanik tasarım çalışmalarını uzman kadrosu ile, bilgisayar detekli tasarım ve analiz programlarını kullanarak yapmaktadır. Tasarım doğrulaması, prototip üretim ve test süreçlerini gerekli kalite standartlarına uygun, en hızlı ve doğru şekilde gerçekleştirmektedir. Ürünün endüstrileştirilmesi (Seri Üretim) aşamasında ise yine kendi bünyesinde tasarladığı ekipman ve test sistemi çözümleri ile beraber tercihe göre global tedarikçilerden sağlanan ekipmanlar ile anahtar teslim fabrika projelerini müşterilerine sunmaktadır.

Kuruluşundan bugüne faaliyet gösterdiği alanda, başarılı çalışmalara imza atan Promote, geliştirdiği yenilikçi projeler ile yurtiçi ve yurtdışı müşterilerinin global pazarda daha rekabetçi olmalarını sağlayarak sektöründe fark yaratmaya devam etmektedir.

0 (282) 650 00 52

0 (531) 771 70 61

Firma Adı: PROXUS YAZILIM HİZMETLERİ İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Uzmanlık Alanları: Veri Yönetimi, Analitik, Entegrasyon

Sektör : Endüstriyel IoT, Endüstri 4.0
Yetkili : 

Değerli Müşterilerimiz,

Son zamanlarda, Kenya ve benzeri ülkelere kayıtlı numaralardan WhatsApp üzerinden dolandırıcılık amacıyla gönderilen mesajlarda, şirketimiz Proxus'un adının kullanıldığı, mesajı gönderen kişinin Proxus'ta çalıştığını idda ettiği yönünde bildirimler almaya başladık. Proxus'un tek faaliyet konusu endüstriyel IoT platform sağlamaktır ve bu mesajların şirketimizle hiçbir ilgisi bulunmamaktadır.

Müşteri güvenliği ve dürüstlüğüne verdiğimiz önem doğrultusunda, konuyu ilgili mercilere bildirmiş bulunmaktayız. Ancak yine de dikkatli olmanızı ve bu tür mesajlara itibar etmemenizi önemle rica ederiz.

Herhangi bir şüpheli durumda veya soru için lütfen bize ulaşmaktan çekinmeyin. Müşteri memnuniyeti ve güvenliği her zaman önceliğimizdir.

Saygılarımızla,
Proxus Yönetimi

RENET TEKNOLOJİ ARGE VE YAZILIM A.Ş.

Uzmanlık Alanları:  Crm, yazılım, call center, wfm, IoT

Sektör : Bilişim

Yetkili :  İsmail AKSU

Firma Adı: SUB IQ YAZILIM ÇÖZÜMLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Uzmanlık Alanları: ERP, WEB TABANLI YAZILIM ÇÖZÜMLERİ

Sektör : Yazılım
Yetkili : Rıdvan Kadir ÖZTÜTÜNCÜ

Yazılım ve otomasyon süreçleri, Web tabanlı, mobil veya masaüstü yazılımları. ERP Geliştirme süreçleri.

Kuluçka Firması

Firma Adı: TALIA TOPLUMSAL GELİŞİM PROJE DANIŞMANLIK

Uzmanlık Alanları: 

Sektör : Danışmanlık
Yetkili : Prof. Dr. Çiğdem VATANSEVER

Firma Açıklama:

Güncelleniyor...

Güncelleniyor...

0(212)123 45 78

https://www.abc.com

abc@abc.com

TDS Tasarım ve Mühendislik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.

Uzmanlık Alanları:  Otomotiv, Tarım ve İş makinaları

Sektör : Tasarım ve Mühendislik
Yetkili : Yenal ENGİN

TDS, otomotiv, tarım ve iş makinaları sektörleri başta olmak üzere birçok farklı alanda uzmanlaşmış olup, bu alanlarda tasarım, mühendislik ve prototip hizmetleri vermektedir.

TEKSAR AR-GE EĞİTİM VE DANIŞMANLIK

Uzmanlık Alanları: Tekstil Teknolojisi, Nanolifler, Esnek Fotovoltaikler, Polimerik Aktüatörler (yapay kaslar)

Sektör : Tekstil
Yetkili :  Prof. Dr. Özer GÖKTEPE

TEKSAR, 2013 yılında tekstil ve malzeme alanında deneyimli öğretim üyeleri tarafından, NKÜ TGB’de  kurulmuştur. Tekstil tabanlı güneş pilleri, yapay kaslar, nanolif elyaf ve iplik üretimi gibi konularda araştırmalarını sürdürmekte olan firmamız, aynı zamanda sektöre bilimsel destek sağlamaktadır.

Kuluçka Firması

TFC HAYVANCILIK VE TARIM ÜRÜNLERİ ÜRETİM SANAYİ A.Ş.

Uzmanlık Alanları: Büyük ve Küçükbaş Hayvan yetiştiriciliği, Embriyo Transferi Sperma Dondurma, Laparoskopik Tohumlama ve Hayvanlarda Hastalık Teşhis ve Analiz

Sektör : Tarım Hayvancılık ve Biyoteknoloji

Yetkili : Prof. Dr. Muzaffer TAŞ / Prof. Dr. Hakan BULUT

Firma Açıklaması:

Firmamız bünyesinde Çanakkale ili Ezine ilçesine bağlı Üvecik köyünde Proje kapsamında İlk etapta 1000 baş koyun yetiştiriciliği ile start verilmiştir. Devamında aşağıda özet olarak sunulan proje kapsamında faaliyet gösterecektir.

Projenin temel amacı embriyo transferi ve laporoskopik suni tohumlama gibi biyoteknolojik yöntemler kullanılarak doğurganlık oranı, et verimi ve süt verimleri ile verimlerin kalitelerinin arttırılmasıyla bölgenin “hayvan başına düşük verim” sorununa kalıcı çözümler getirilmesine katkıda bulunmaktır.

Proje kapsamında yurt dışından Suffolk, Chaolais, Texel, East Friesian, Fin ve Romanov koyun ırklarına ve Saanen ve Boer keçi ırklarına ait dondurulmuş embriyolar ve spermalar temin edilerek işletme bünyesinde bulunan taşıyıcı annelere embriyo transferleri ve laporoskopik tohumlama uygulamaları gerçekleştirilecektir. Embriyo transferi ile, bölgedeki yetiştiricilerin kısa sürede yüksek verimli saf ırk koyun ve keçilere sahip olmaları sağlanacaktır. Üretilen saf ırk hayvanların çoğalmasıyla yetiştiricilerin verimli ve karlı sürülere sahip olmaları ve bölgenin hayvancılık ekonomisine katkı sağlanması amaçlanmaktadır. Suni tohumlama yolu ile bölgede mevcut olan koyun ve keçi ırkları ile melezlemede kullanarak, yetiştiricilerin elindeki koyun ve keçi sürülerinin et ve süt verim ve kalitesini arttırmak ve uzun vadede bölge koşullarına uygun, verimleri yüksek yeni koyun ve keçi tiplerinin geliştirilmesi amaçlanmaktadır.

Özet olarak; proje kapsamında merkezi damızlık sürünün oluşturulması ve biyoteknolojik yöntemlerin uygulanmasıyla, (1) saf, yüksek verimli kültür ırkı koyun ve keçi yetiştirmek isteyen çiftçilerin kaliteli damızlık ihtiyacının sürekli bir biçimde sağlanması, (2) bölgedeki koyun ve keçi sürülerinin et ve süt verimlerini ve kalitesinin arttırılması, (3) sperma gibi biyoteknolojik ürünlerin taşıma kolaylığı nedeni ile kırsal ve dağlık bölgedeki çiftçilerin damızlık genetik materyallerden yaygın olarak faydalanmalarının sağlanması, (4) küçükbaş hayvancılığın canlandırılması yoluyla kırsal alan kesiminin gelirlerinin artırılması, (5) yetiştiricilerin bilimsel teknolojik uygulamalara tanıklık etmelerine olanak sağlayarak bölgede bilinçli çiftçi oluşturulmasına katkı sağlanması, (6) farklı bireylere ait spermaların kullanılma olanağı nedeni ile işletmelerde akrabalı yetiştiriciliğin önlenmesi ve genetik çeşitliliğin korunmasına katkı sağlanması, (7) çiftleştirme yolu ile geçen hastalıkların önlenmesi ve bölgedeki zoonoz hastalıklar ile mücadeleye katkı sağlanması ve (8) uzun vadede bölge koşullarına uygun, verimleri yüksek yeni koyun ve keçi tiplerinin geliştirilmesi, amaçlanmaktadır.

0 (530) 874 26 45

VİRGOSOL BİLİŞİM ve YAZILIM ÇÖZÜMLERİ A.Ş.

Uzmanlık Alanları: Yazılım Testi , Test Otomasyon, Performans Testi

Sektör : Bilgisayar Programlama Faaliyetleri
Yetkili : Özgür Arzu ER

Firma Açıklaması :

Virgosol Bilişim ve Yazılım Çözümleri, 2019 yılında kuruldu. Teknoloji, yazılım, bilişim ve otomasyon alanlarında müşterilerinin ihtiyaçlarını ve beklentilerini en doğru şekilde analiz ederek, daha düşük maliyetli, katkı sağlayan ve fark yaratan çözümler üretmeyi hedefler.
Yazılım ürünü kullanan veya müşterilerine yazılım ürünleri/hizmetleri sunan şirketlerin ihtiyaç duyduğu kalite güvencesi çözümlerini, uluslararası standartlarda ve müşteri ihtiyaçlarına göre tasarlayan Virgosol Bilişim ve Yazılım Çözümleri, Yazılım Kalite Güvencesi  alanlarında yönetilen hizmetler sunarken, dış kaynak temini hizmeti de sunar.